חזון

מרכז בראשית נולד מתוך צורך וחיפוש להכנה הרמונית לאתגרים הגדולים שבחיים. האתגרים שמפחידים כל כך בהתחלה הם ההזדמנות להתחבר לכוחות שבך.
הכנה וליווי סביב גיל ההתבגרות, חתונה, מיניות בריאה ולידה ובכל הזדמנות שתרגישי צורך לצמוח הקורסים והסדנאות מעניקים

חזוןבסיס רחב של ידע וכלים גופניים ומעשיים, אך אם זאת ישנה התייחסות  משמעותית ואמיתית לצדדים הנפשיים והרוחניים שבהתמודדות.בהמשך החיים.

נעה רחל בן דוד, מדריכת כלות, מנחת סדנאות לגיל ההתבגרות ולמיניות בריאה לנשים, דולה ומדריכת הכנה ללידה משתפת בדרך להולדת מרכז בראשית:
"כל פעם שנחשפתי בעוצמה לנס החיים: ווסת ראשונה, לקראת חתונה ולקראת לידה ואימהות, שמחתי על הזכות, הודיתי על המתנה המופלאה, אבל במקום התרוממות רוח מתמשכת – הופיעו תופעות מוזרות, חולשת הגוף והנפש, מחושים והתעסקות בבדיקות. חיי השתנו ולא תאמו את החלומות שלי.
כשפחדתי, כששאלתי למה דווקא ככה, כשתהיתי מאיפה לשאוב כוחות, חזרתי לתנ"ך וגיליתי בחדווה: "ומבשרי אחזה אלוקַ" (איוב יט, כו).
למדתי להקשיב לגופי, והקשבה זו עשתה את החיים בכלל ואת ההיריון בפרט למשמעותיים ולבריאים יותר. התרגול בהקשבה עצמית היה הכנה אמתית ללידה ואִפשר לאוצר גדול של כוחות פנימיים – כוחות גוף, נפש ונשמה – להיוולד ול
עם כל הריון נוסף, התחזק הצורך שלי להתפתח ולצמוח במקביל לצמיחה הפיזית ולגדילת המשפחה. כל הריון הלכתי לסדנא או קורס נוסף, קראתי ספר חדש בתחום והכרתי כלים נוספים. מהריון להיריון הרחבתי את הידע והיכולות שלי וגיליתי כי נולדתי מחדש מתוך לידת ילדיי.
ככל שהתוודעתי יותר לפוטנציאל העצום הטמון בהעצמת הכוחות, רציתי לאפשר חווית צמיחה זאת גם לאחרות.
מתוך חבלי לידה אלו הקמתי את מרכז בראשית, שמטרתו להעניק הכנה וליווי לנערות ונשים- כמו שאני תמיד רציתי לקבל.

שלכם, נעה רחל