רותם גלסר

שלום יקרה,

אני רותם גלסר, גרה ברמת גן – דולה, מדריכת הכנה ללידה ומדריכה מוסמכת ל'ריקוד הלידה'. הגעתי ללוות נשים ברגעים המשמעותיים בחייהן מתוך התהליך שעברתי בלידות ילדי – חוויות כואבות, מרגשות ומצמיחות אותי לאשה שאני. למדתי להיות דולה ומדריכת הכנה ללידה בבית הספר 'ללדת' בקריה האקדמית אונו, והוסמכתי כמדריכה ל'ריקוד הלידה' על ידי סלעית אלאור, יוצרת הריקוד. אוהבת ומתרגשת בכל פעם מחדש ללוות נשים בהריון ולידה, ומתפללת להיות שליחה טובה ומדוייקת לכל יולדת.

לקראת הלידה ישנה ציפיה והתרגשות וישנם חששות ופחדים. כל אלו מזמינים אותנו למסע, מסע של חיבור לעצמי, חיבור של גוף, נפש והבאת נשמה חדשה לעולם.

כדאי להתכונן. כדאי ללמוד ולתת לגוף ולנפש כלים שיוכלו להכיל את הדבר הגדול הזה, כלים שיאפשרו לנו להצטרף ולהיות בנוכחות.


%d7%a8%d7%95%d7%aa%d7%9d-%d7%92%d7%9c%d7%a1%d7%a8-%d7%aa%d7%9e%d7%95%d7%a0%d7%94-1

קורס הכנה ללידה טוב ייתן לך ידע על הגוף שלך ועל התהליך המדהים שבו התינוק שלך עובר ממקום מוגן ועטוף ברחם שלך אל החיבוק האוהב שלך ושל בעלך. חשוב גם להכין את הגוף, שיידע לשתף פעולה, שתוכלי לעזור ללידה להתקדם ולהתמודד עם הכאב. ריקוד הלידה מזמין את הגוף להיזכר בידע עמוק שטמון בגופה של כל אשה – הידע ללדת, והופך את הידע הזה לזמין ללידה עצמה. דולה מקצועית ואוהבת היא דמות משמעותית כל כך, בכל השאלות וההתלבטויות שלפני הלידה, ובליווי ותמיכה תוך כדי הלידה. מאז ומעולם נשים תמכו בנשים בחוויה העוצמתית של הלידה.

אני מביאה איתי אמון גדול בגוף שיודע ללדת, רגישות למקום בנפש – שלך ושל בעלך, בזמן המיוחד הזה וכבוד לקדושת הרגעים שבהם התינוק בא לעולם. כלים של עבודה בתנועה, נשימות, הרפיה ומים, שמנים, הומאופתיה, דימיון מודרך והרבה רוגע ואהבה.

היי ברוכה והריון שמח ובריא,

שלך,

רותם

054-2142231